Цьогоріч від посухи потерпає щонайменше 6 областей: аграрії фіксують значні втрати врожаю
Кримінал

Кравченко розкрив, як відбуватиметься перевірка справ, що перебувають у НАБУ його підслідності

Масового вилучення справ не буде, але неефективні провадження передадуть іншим органам.

Офіс Генерального прокурора під час перевірки кримінальних проваджень НАБУ на предмет відповідності їх підслідності зосередиться на тих справах, які лежать кілька років. Про це він сказав під час спілкування із журналістами, передає кореспондент Українські Новини

Я буду в першу чергу, як я вам вчора говорив, буду звертати увагу на ті кримінальні провадження, які розслідуються довгий час, а саме рік, два, три і більше, без прийняття процесуального рішення. Але це не означає, що я відразу це кримінальне провадження, яке б воно не було, відправлю за підслідністю до іншого правоохоронного органу у разі неефективності

– заявив Кравченко.

Кравченко вказав, що наразі у прокуратури немає в пріорітеті вивчення тих матеріалів кримінальних проваджень, які знаходяться на активній стадії досудового розслідування.

“Я подивлюсь, наскільки грунтовно розслідувано, на якій стадії. Якщо я встановлю, що неефективно, весь проміжок часу рік, два-три роки нічого не робилось, я буду приймати рішення віддавати ефективному органу слідчим та прокурорам, які будуть розслідувати і допомагати. Але це буде спільний результат.

“Забирати масово кримінальне провадження, віддавати іншим правоохоронним органам – ні, цього не буде. Тому що НАБУ, САП, інші правоохоронні органи – як здійснюють свою діяльність, так і будуть. Генеральному прокурору тільки надали більші повноваження і збільшили їх кількість. Це додатковий тягар, як мене особисто, тому що я зараз знаходжусь на цій посаді”.

Нагадаємо 

Генеральний прокурор , виступаючи на засіданні ТСК Верховної Ради щодо корупції в правоохоронних органах, повідомив, що буде проведена перевірка відповідності справ, які перебувають у Національному антикорупційному Бюро його підслідності. 

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *